info@abakuskratki.pl tel.: 506 063 390 fax: 81 825 45 63

KRATKI ŚCIEKOWE KWASOODPORNE, ODWODNIENIE LINIOWE KWASOODPORNE

Odwodnienia podłogowe firmy ABAKUS

Bardzo dobrze znana jak również ceniona na branżowym rynku firma ABAKUS już od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wysokiej klasy odwodnienia podłogowego. Jej sztandarową ofertę stanowią najwyższej jakości kratki ściekowe oraz przemysłowe odwodnienie liniowe o zróżnicowanej funkcjonalności.
Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu jakie firma zdobyła przez lata działalności, aktualna oferta nie tylko spełnia, ale nawet wyprzedza aktualne potrzeby rynkowe. Potwierdzeniem jakości produkcji jest współpraca jaką udało się jej nawiązać z najbardziej renomowanymi i znanymi w branży spożywczej producentami, do których bez wątpienia należą między innymi : ZL Nałęczów Zdrój, Lubella, SM Bieluch, Sokpol, Kampol, Appol czy Hortex.

Odwodnienia liniowe

Z myślą o potrzebach współczesnego rynku branży przetwórstwa spożywczego, firma ABAKUS przygotowała konkurencyjną ofertę odwodnienia liniowego. Ze względu na swoją podwyższoną funkcjonalność oraz wysoką jakość, produkty sygnowane tą marką doskonale sprawdzają się przy produkcji przetworów owocowych, wód mineralnych, napoi alkoholowych, wyrobów mącznych, słodyczy, wyrobów mięsnych oraz rybnych. Odwonienia liniowe dostępne w aktualnej ofercie ze względu na urozmaicone zastosowanie można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta zarówno co do wielkości jak i pojemności w zależności od ilości zrzucanej wody. W sprzedaży dostępne jest odwodnienie szczelinowe, ciężkie – dedykowane do ruchu wózków widłowych oraz lekkie wykorzystywane w pomieszczeniach o wzmożonym ruchu pieszym.

Wysokiej jakości kratki ściekowe

Żeby nadążyć za wciąż zmieniającymi się potrzebami rynkowymi, ABAKUS oferuje również zróżnicowane pod względem funkcjonalności oraz kształtu modele kratek ściekowych. W sprzedaży między innymi dostępne są okrągłe oraz klasyczne, o kwadratowym kształcie warianty kratek. Istnieje również możliwość wykonania na indywidualne zlecenia klienta kwasoodpornych, studzienkach kanalizacyjnych.